Czy wiesz ile będziesz czekać zwrot podatku z Niemiec?

W dzisiejszych czasach, podatki w Niemczech to coraz bardziej powszechny temat. Gdy kompletujesz potrzebne dokumenty do rozliczenia i udajesz się do firmy rozliczające podatek z zagranicy, która pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze, na pewno zachodzisz w głowę, ile się czeka na zwrot podatku z Niemiec.

My swojej strony zawsze zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę. Reszta jest po stronie niemieckiego Urzędu Skarbowego, który co do zasady, rozpatrzy Twój wniosek niezwłocznie. Jesteśmy w stałym kontakcie z niemieckim Finanzamtem, dzięki czemu staramy się przyspieszyć całą procedurę zwrotu. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, iż minimalny czas zwrotu z Niemiec wynosi od 2 do 3 tygodni. Średni czas oczekiwania na zwrot to 3-6 miesięcy. To wszystko są jednak terminy umowne, a Urząd Niemiecki nie ma limitu czasowego na rozpatrzenie Twojej deklaracji podatkowej. Pieniądze oczywiście otrzymasz na swoje koto bankowe, po wydaniu decyzji przez niemiecki Urząd Skarbowy.

Więcej informacji o tym, czy przysługuje Ci zwrot podatku i w jaki sposób się rozliczyć z niemieckim urzędem skarbowym znajdziesz w zakładce Zwrot podatku – Niemcy. Jeżeli chcesz odzyskać nadpłacony podatek, zadzwoń pod numer 95-737- 03-03 lub wypełnij formularz na stronie głównej, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!