Drodzy Podatnicy,

W trosce o Wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo związane z pandemią wirusa SARS-CoV-2, postanowiliśmy wprowadzić możliwość odzyskania podatku z zagranicy bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

  1. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, za który rok chciałbyś odzyskać podatek z zagranicy.
  2. My wyślemy Ci dokumenty potrzebne do rozliczenia wraz z instrukcją jak rozliczyć się z zagranicznym urzędem.
  3. Gdy skompletujesz dokumenty potrzebne do rozliczenia, poinformuj nas o tym, a współpracująca z nami firma kurierska odbierze od Ciebie dokumenty NA NASZ KOSZT!
  4. Resztę formalności załatwimy za Ciebie, wyślemy sporządzoną deklarację do zagranicznej instytucji finansowej oraz poinformujemy Cię o przewidywanym wyniku rozliczenia.
  5. Pieniądze przyznane tytułem zwrotu podatku otrzymasz bezpośrednio na swoje konto <bankowe.

Pamiętaj, że za nasze usługi nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, co oznacza, że rozliczysz się z nami dopiero po wydaniu decyzji przez zagraniczny urząd skarbowy.

Dodatkowo informujemy, że do odwołania możesz skorzystać z preferencyjnego rabatu, szczegóły pod numerem telefonu 95-737-03-03 lub 602-151-851 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pamiętaj, aby w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa zachować szczególną ostrożność, a w szczególności nie wychodzić z domu! Jeżeli chcesz odzyskać podatek z zagranicy, wyślemy do Ciebie kuriera na nasz koszt!

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia,

Zespół taxhelp.pl